Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.10.2017
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 02.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 жовтня 2017 року.

Неоціненний дар

На кадрах оперативного відео, знятого в селі Обривка Херсонської області, видно, як з вуличного туалету правоохоронці дістають пакет з мертвою дитиною! У поліцію заявила 26-річна мешканка села Світлана Агєєва. Жінка помітила, що у її подруги дитинства - 25-річної Любові Мамонтенко - зникли ознаки вагітності, а дитина так і не з'явився. Спочатку Люба заперечувала свою вагітність, але потім зізналася в скоєному, каже - не вбивала, дитина вже народилася мертвою! За словами сусідів, Люба давно пішла по похилій - живе в антисанітарних умовах і зовсім не стежить за своєю трирічною донькою Дариною, яка тепер може виявитися в дитбудинку. Невдалі пологи або спланований злочин? Сьогодні Любов Мамотенко прийде в студію "Стосується кожного", щоб спробувати пояснити свій холоднокровний вчинок.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2 жовтня, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: