Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 05.06.2017
23:38
[Iнтер] Стосується кожного - 05.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 червня 2017 року.

Малютка на 7 тисяч доларів

Подружня пара киян була затримана в Запоріжжі при спробі продати новонароджену дитину. 7000 доларів - таку вартість виставили горе-батьки за свою дочку. Для жінки це була вже друга вагітність. Старшому синові три роки. На час "ділової поїздки" батьки залишили його з нічого не підозрюють родичами. Зараз 24-річна Катерина та 23-річний Олександр Горб в СІЗО. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі. Сьогодні в студії «Стосується кожного» знайомі і родичі підприємливих батьків. Чи зможуть вони пояснити такий вчинок молодого подружжя, і яка доля тепер чекає їхніх дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Червень, 2 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: