Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 02.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 травня 2016 року.

Надолужити дитинство

11-річний Тарас Лучко з Дніпропетровська з самого народження змушений був жити в дитячому будинку. Його мати відмовилася від нього, коли дізналася, що у сина паралізовані руки і ноги. 30-річна Світлана Лучко всі 11 років була впевнена, що син помер незабаром після пологів. Маленький Тарас так би і вважав себе сиротою, якби кілька місяців тому Світлана дивом не розшукала його. Як ці довгі 11 років хлопчик жив без мами? Чи зможе Тарас надолужити щасливе дитинство в рідній сім'ї, яка всі ці роки не знала про його існування?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, 2016, Інтер, 2 травня, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: