Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.03.2018
22:02
[Iнтер] Стосується кожного - 02.03.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 березня 2018 року.

Синдром хибної вагітності

Гучний медичний скандал вибухнув в Рівненській області. 33-річна породілля і її чоловік звинувачують лікарів Млинівської районної лікарні в тому, що у них вкрали новонародженої дитини. Марія Сергіюк стверджує, що перед новим роком народила дочку і кілька днів навіть годувала її грудьми, а потім дитина просто зникла. Жінка каже, що в минулому році тут же вона народила дитину, але малюк з'явився на світ мертвим. Лікарі лікарні на гучні звинувачення відповіли заявою в поліцію. На захист Марії встали всі місцеві жителі, які бачили Марію вагітної і навіть помічали, як перевертається дитина. Сьогодні в студію «Стосується кожного» приїдуть медики, які стверджують, що Марія ніколи не народжувала в їх лікарні. Чи зможуть вони підтвердити свої слова фактами.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, токшоу, 2 березня, стосується кожного, Інтер, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: