Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.03.2017
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 02.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 березня 2017 року.

Післяпологовий контроль

25-річний Артур Махіненко з Києва звинувачує свою 22-річну громадянську дружину Світлану у безвідповідальному ставленні до їх новонародженому сину Едгару. За його словами, дружина не цікавиться долею дитини вже півтора місяці - з тих пір, як пішла з дому разом зі своєю мамою. Бабуся маленького Едгара каже, що змушена була забрати дочку від чоловіка, який змінився після народження дитини, - не дозволяв Світі навіть торкатися до сина. Чому грудне маля більше місяця живе без мами? Сьогодні в студії "Стосується кожного" ми говоримо про психологічні зміни молодих батьків після народження дітей і спробуємо допомогти тримісячного Едгару об'єднати навколо себе сім'ю.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 2 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: