Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 02.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 02.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 лютого 2016 року.

Епідемія безвідповідальності

26 січня Міністерство охорони здоров'я повідомило про епідемію грипу в країні. Вірус вже забрав понад 150 життів. Неминучість або результат нашої самовпевненості? 35-річний Руслан Пахолюк став першою жертвою вірусу в Хмельницькій області. Його мама звернулася до лікаря з проханням госпіталізувати сина-інваліда, але отримала відмову. Через день швидка допомога забрала його в реанімацію, але було вже надто пізно. В нашій студії лікар, у якої вірус грипу спровокував розвиток рідкісної хвороби. Чи є хоч якась можливість протистояти епідемії, як дістати необхідні ліки і яка ефективність профілактики?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 2 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: