Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.12.2015
21:47
[Iнтер] Стосується кожного - 01.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 грудня 2015 року.

Добровільні заручники

Мешканці однієї з багатоповерхівок міста Києва стали добровільними заручниками у своїй двокімнатній квартирі. Сім років тому чоловік Валентини Писаренко, щоб врятувати їй життя, взяв кредит на лікування під заставу квартири. Сьогодні всю сім'ю виселяють за несплату боргу. На початку листопада у квартири з'явився новий власник, який вже вселив туди квартиранта. Сім'я Писаренко забарикадувала кімнати і ні на мить не залишає їх без уваги. Вперше за кілька тижнів господарі проданої квартири покинуть її, щоб прийти в студію «Стосується кожного» і спробувати повернути своє житло.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 1 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: