Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.11.2017
22:38
[Iнтер] Стосується кожного - 01.11.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 листопада 2017 року.

На смітнику життя

Старість на сміттєзвалищі! 64-річну багатодітну маму Єву Кунак знайшли під сміттєвими баками на міському ринку місцеві двірники. Сліпа пенсіонерка виявилася тут близько року тому. До цього вона жила зі своєю 37-річною дочкою Наталією, її чоловіком та сім'ю онуками. Після того, як Єва Михайлівна захворіла і осліпла, в багатодітній родині почалися конфлікти. Одного разу зять посадив тещу в машину і вивіз на звалище. Наші журналісти розшукали сім'ю Єви Кунак. Сьогодні її діти прийдуть у студію "Стосується кожного", щоб розповісти, як і чому їх найрідніша людина опинилася на смітнику.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 1 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: