Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.09.2017
23:29
[Iнтер] Стосується кожного - 01.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 вересня 2017 року.

Справжня мама

"Мені було років 6, я пам'ятаю, як ходила на базар і крала їжу, бо вдома нічого не було", - це все, що про своє дитинство пам'ятає 19-річна Вікторія Бондар з Київської області. Дванадцять років тому її, разом з сестрами Кариною, Мариною і однорічним братом Іваном забрали у багатодітної матері. Два роки Вікторія прожила в притулку, а потім її життя круто змінилося. Дівчинка зі своїми сестрами і братом потрапила на виховання в багатодітну сім'ю Зінаїди і Петра Бондар з Білої Церкви. Близько п'яти років тому Зінаїда випадково дізналася, що в біологічній сім'ї Олех народилася ще одна дитина. З тих пір Зінаїда Дмитрівна розшукує біологічну маму своїх чотирьох прийомних дітей. Журналісти «Стосується кожного» вирушили на пошуки, знаючи лише кілька імен передбачуваних рідних і прізвище Олех. Чому родичі відмовляються від спілкування, і яке минуле вони намагаються забути?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 1 вересня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: