Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.06.2018
22:42
[Iнтер] Стосується кожного - 01.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 червня 2018 року.

Інтер дітям

У родині Панченко семеро дітей, все сини народилися з вадами зору, а допомогти вдалося поки тільки Ростику. Після других пологів, 16 років тому, зір втратила і багатодітна мама Тетяна Панченко, а батько покинув сім'ю і поїхав. І сама багатодітна мама не може впоратися з хворобою. Щоб допомогти дітям і відновити їхнє здоров'я, телеканал Інтер вже п'ятий рік організовує благодійний аукціон і передає дороге устаткування в клініки різної спеціалізації. Сьогодні в студії «Стосується кожного» активні учасники аукціону, який вже став міжнародним, і зворушливі історії тих, хто так потребує нашої допомоги і підтримки.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Червень, 1 червня, Інтер, 2018, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: