Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.06.2017


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.06.2017
23:38
[Iнтер] Стосується кожного - 01.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 черавня 2017 року.

Інтер дітям

11-річна Карина Агріпішіна з Дніпропетровської області вже 5 років живе в центрі токсикології клініки «Охматдит» у Києві. У дівчинки хронічна ниркова недостатність. Врятувати життя Карині може тільки пересадка нирки. Карина - одна з п'яти дітей в багатодітній сім'ї. Однак, з тих пір, як дівчинка опинилася в лікарні, мама перестала піклуватися про неї. Коли Карина надійшла до лікарні, через важкої інтоксикації вона не могла навіть дихати самостійно. Тоді лікарям вдалося Карину врятувати завдяки апарату штучної вентиляції легенів. Зараз життя Карини підтримує діаліз. Такий сучасний апарат штучної вентиляції легенів коштує 710 тисяч гривень. Телеканал «Інтер» оголосив збір грошей на покупку життєво необхідного обладнання для маленьких пацієнтів центру токсикології «Охматдит». Відомі телеведучі та артисти виставили на аукціон свої лоти. Завдяки телеглядачам вже вдалося зібрати 111 тисяч гривень. Сьогодні в студії «Стосується кожного» історії дітей, яких може врятувати кожен з нас.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 1 червня, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: