Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.04.2016
22:59
[Iнтер] Стосується кожного - 01.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 квітня 2016 року.

Світ 3-класника

9- річний Денис Загинайло вже більше двох місяців не ходить в школу! Рідні Дениса вважають, що справжнє цькування дитини організувала директор школи. Однак в школі обговорюють, що Денис - жертва надмірної опіки своїх рідних. Батьківський комітет повністю став на сторону вчителів і висунув вимогу, щоб Дениса перевели навчатися в іншу школу. Але мама Дениса, Кароліна Мосійчук, забирати сина не збирається. Вона хоче домогтися справедливості, навіть якщо для цього буде потрібно звільнення директора і вчителів. Що це: помилки виховання в сім'ї або упереджене ставлення школи?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 1 квітня, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: