Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2018
22:02
[Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 березня 2018 року.

Зруйновані очікування

13-річна Марічка Македонська - талановита співачка і гордість інтернату. Зі своєю молодшою ​​сестрою Вікторією вона кожен день перед сном загадує бажання повернутися додому до мами і тата. Дівчаток забрали з сім'ї шість років тому через реальної загрози для життя. Будинок, який належить родині Македонських руйнується, в ньому сиплються стіни і стеля. У своїх бідах багатодітна Галина Македонська звинувачує свою маму Оксану Чоповський. Саме вона втручається в особисте життя дочки і налаштовує старших дітей Галини проти неї і чоловіка. Хто насправді зруйнував мрії багатодітної сім'ї і чому батьки не ремонтують будинок, в якому зможуть зібрати всю родину, з'ясуємо сьогодні ввечері.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: токшоу, 2018, стосується кожного, Інтер, 1 березня, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: