Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2017
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 березня 2017 року.

Знешкодити малютку

Шокуюче видовище застав тато 8-річної Каті Наливайко в санаторії, де дві його дочки проходили курс лікування. Дитина був прив'язаний до стільця в закритій їдальні! Персонал санаторію пояснює такі нелюдські методи виховання спробою уберегти вихованку від травм. Мовляв, за годину до приїзду батька у дівчинки стався напад агресії. Андрій сам виховує доньок. Мама дівчаток померла три роки тому від раку. Катя і Аня дуже важко переживали втрату мами. Після інциденту в санаторії Андрій звернувся в суд, але так і не зміг домогтися справедливості. Жорстоке знущання над вихованкою або вимушений захід для порятунку дитини? Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чому насправді дівчинка виявилася прив'язаною до стільця?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 1 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: