Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2016
23:15
[Iнтер] Стосується кожного - 01.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 березня 2016 року.

Ціна замовлення

50-річного Івана Мунтяна з Чернівецької області у власному будинку побили кілька людей. Всю ніч над чоловіком по-звірячому знущалися. В той момент Іван і припустити не міг, що це замовний злочин, і замовник - його дружина! 36-річна Домніка Півень стверджує, що не планувала вбивати чоловіка, просто хотіла покарати. Вона попросила друзів свого сина жорстко розібратися з чоловіком-тираном. До месників приєднався і син Ілля. Після винесення обвинувального вироку Домніка, чоловік вигнав її з дому і не дає бачиться з п'ятирічною дочкою. Сьогодні в студії «Стосується кожного» говоримо про дітей цієї родини і про покарання, яке понесуть всі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, березень, 1 березня | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: