Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 01.02.2018
22:52
[Iнтер] Стосується кожного - 01.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 лютого 2018 року.

Спартанське виховання

13 січня багатодітні батьки Бондарук готувалися до святкування старого Нового року. 28-річна Наталія, як зазвичай, вийшла днем ​​на прогулянку з дітьми, і більше не повернулася. На наступний день Наталя сама зателефонувала чоловікові і повідомила, що більше не повернеться, подає на розлучення і назавжди забирає дітей. Жінка звинуватила свого чоловіка в жорстокому поводженні з дітьми і звернулася за допомогою до редакції. Від чого насправді втекла мама? Сьогодні в студії «Стосується кожного» подружжя вперше зустрінуться після втечі Наталії. Ми спробуємо з'ясувати особливості спартанського виховання, які застосовував до своїх дітей батько і чи дійсно їм загрожує небезпека?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: лютий, Інтер, 2018, 1 лютого, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: