Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Артек. Куди йде... - 30.11.2012
13:17
(Інтер) Про життя. Артек. Куди йде... - 30.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 30 листопада 2012.

11-річна Даша Сириця з Полтави мріяла побувати у найпрестижнішому дитячому таборі. Але у вересні в "Артеку" дівчинку обікрали. Батьки одразу забрали її додому. Найвідоміша дитяча здравниця знову у центрі скандалу: в ​​"Артеку" діти без нагляду, їх годують чим попало, а серед вожатих процвітає злодійство та хамство. Тривожними відгуками про відпочинок в "Артеку" рясніють інтернет-форуми. Чому на території державної здравниці ведеться приватне будівництво? І куди упливають мільйони бюджетних гривень? Який же тепер легендарний "Артек" - мрія мільйонів радянських дітей? Як насправді відпочиває дітвора на узбережжі Чорного моря у підніжжя гори Аю-Даг?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, про життя, Інтер, 30 ноября, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: