Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Фантомний брат - 28.11.2012
13:16
(Інтер) Про життя. Фантомний брат - 28.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 28 листопада 2012.

18-річний Іван Сенюк з Житомирської області впевнений, що знайшов свого брата-близнюка, якого усі ці роки вважав померлим при народженні. Зі своїм тезкою Іван познайомився в училищі, їх переплутали у гуртожитку. Однак родина другого Івана не хоче, щоб хлопці спілкувалися і називають новоспеченого брата самозванцем. Так чому один Іван шукає брата, а другий навіть чути про нього не хоче? Програма "Про життя" провела незалежну ДНК-експертизу. Чи рідні два Івани? 

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, про життя, Інтер, Интер, 28 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: