Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Винні по життю - 27.11.2012
13:16
(Інтер) Про життя. Винні по життю - 27.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 27 листопада 2012.

18-річного Романа Карповського з Умані звинувачують у крадіжці машини. Щоб вибити з нього зізнання працівники міліції вивезли хлопця у ліс, де мало не згвалтували гумовим кийком. Мати Романа готова захищати сина, але за новим Кримінально-процесуальним кодексом обвинувачений повинен наймати адвоката; громадські захисники скасовані. Це ще одне нововведення Кодексу, який діє з 20 листопада. Тепер можна заводити справи за анонімним дзвінком і вступати "в угоду" зі слідством. Які людські драми стоять за новим законом? Чи впорається наша правоохоронна система з такими змінами? І як діяти у нових умовах простому українцеві?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, про життя, Інтер, Интер, 27 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: