Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Правосуддя у законі - 26.11.2012
13:15
(Інтер) Про життя. Правосуддя у законі - 26.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 26 листопада 2012.

18-річна Валентина Кривляк із Сумської області звинувачує трьох правоохоронців у незаконному затриманні і жорстокому побитті. Валентина стверджує, що була на другому місяці вагітності і всю ніч після міліцейських побоїв стікала кров'ю. У міліції своя версія: Валентина публічно споювала свого неповнолітнього брата і матюкалася; дівчина й сама була настільки п'яною, що продовжувала дебош навіть у відділенні. Що ж відбувалося тим вересневим вечором на Сумщині? І чому, якщо міліція діє у рамках закону, багато жителів Білопільського району живуть у страху?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, про життя, Інтер, Интер, 26 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: