Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Тато Карло - 23.11.2012
18:49
(Інтер) Про життя. Тато Карло - 23.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 23 листопада 2012.

19 вересня село Новопетрівка у передмісті Запоріжжя потрясла страшна новина - у багатодітній сім'ї Дочев задихнулася новонароджена дівчинка. Відразу після смерті Дарини сім'єю Дочев зацікавилися соціальні служби. Фахівці шоковані: таких злиднів вже давно не бачили. Вісьмох дітей Дочев забрали до притулку, але діти просять повернути їх нехай у злиденний і брудний, але батьківський дім. Чи зможе подружжя Дочев повернути дітей додому? І чи завжди між поняттями багатодітність і злидні стоїть знак рівності? 

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, Інтер, про життя, 23 ноября, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: