Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Кінець світу - 20.11.2012
18:48
(Інтер) Про життя. Кінець світу - 20.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 20 листопада 2012.

21 грудня 2012 настане кінець часів. Світанок так і не настане, безпросвітна темрява огорне Землю. Про це землян попереджають стародавні пророцтва і календар Майя. Життя на планеті зникне назавжди. Причина вселенської катастрофи - парад планет, подібний якому був 26 тисяч років тому. Але деякі провісники стверджують, що кінець світу вже йде і свідчення тому - страшні катаклізми, що вражають Землю останні роки. 

Так чи настане кінець світу 21 грудня, що відбудеться з нашою планетою і чи можна врятуватися під час апокаліпсису? Про це сьогодні в студії "Про життя".

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, Інтер, про життя, Интер, 20 ноября | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: