Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Діагноз країні - 19.11.2012
18:48
(Інтер) Про життя. Діагноз країні - 19.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 19 листопада 2012.

Кілька годин поспіль бригада швидкої допомоги возила по лікарнях Горлівки 69-річного Миколу Полозова. Лікарі не могли встановити діагноз і просто відмовлялися приймати важко хворого пацієнта. Через добу Микола Полозов помер від внутрішньої кровотечі. Дочки і дружина звинувачують медиків у халатності і непрофесіоналізмі. Лікарі ж не визнають своєї помилки і стверджують, що Микола Полозов був безнадійний. У його віці і з таким букетом хронічних захворювань лікування марне. 

Чи міг врятувати Миколу вчасно і правильно поставлений діагноз? У студії "Про життя" вперше будуть оприлюднені висновки авторитетної медичної комісії.

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, Інтер, про життя, 19 ноября, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: