Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Тепло і люди - 12.11.2012
19:00
(Інтер) Про життя. Тепло і люди - 12.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 12 листопада 2012.

Зима ще не настала, а у місті Овруч усі вже в валянках... Мешканці замерзають просто у власних оселях. Поліклініки, дитячі садки та школи в прямому сенсі відрізані від центрального опалення! Міськрада Овруча ще кілька років тому зобов'язала усіх городян перейти на індивідуальне опалення. Люди стверджують: ціна тепла в домівках для них завелика – таких коштів у них просто немає! Хто буде відповідати за зруйновану систему теплопостачання в Овручі? І чи будуть городяни з теплом цієї зими? Поговоримо про проблеми ЖКГ?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, про життя, Інтер, 12 ноября, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: