Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Спляча красуня Ірина - 09.11.2012
20:17
(Інтер) Про життя. Спляча красуня Ірина - 09.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 9 листопада 2012.

Ірині Довгань з Іллічівська 28 років. С чоловіком Юрієм вони одружилися 4 роки тому. Сьогодні у них прекрасні син та донька. Вже більше року Ірина перебуває в комі. Останні 8 місяців мати двох дітей нерухомо лежить в маленькій однокімнатній квартирі. Чоловік Ірини постійно поруч з коханою дружиною. А їх діти вірять, що їх мама скоро прокинеться... Рідні впевнені: родина страждає через провину лікарів! Під час народження сина вони неправильно ввели Ірині анестезію! Як допомогти Ірині Довгань повернутися до чоловіка та дітей?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, Інтер, про життя, 9 ноября, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: