Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » (Інтер) Про життя. Спляча красуня Маріанна - 08.11.2012
20:17
(Інтер) Про життя. Спляча красуня Маріанна - 08.11.2012
Про життя Інтер

Додано випуск програми "Про життя" за 8 листопада 2012.

33-річна Маріанна Кутах мріяла про дитину. Проте, після "кесаревського розтину" жінка впала в кому і тепер не може побачити, як зростає її донька Дарина... Майже рік Маріанна перебуває в обласній лікарні Донецька. Її мати Світлана та маленька Даринка щодня їздять за 80 кілометрів, аби провідати свою рідну людину. Мати Маріанни намагається зібрати гроші на дорогу реабілітацію. Вона впевнена: її донька постраждала через лікарську помилку! Проте, в Кіровському пологовому будинку свою провину категорично заперечують... Хто винен у тому, що сталося? І як розбудити Маріанну Кутах?

Ток-шоу "Про життя" - це телевізійний дискусійний майданчик на головному каналі країни, створений для публічного обговорення невигаданих історій з життя за участю їх реальних героїв, а також експертів, очевидців та людей, які мають власну обгрунтовану й авторитетну думку на ту чи іншу проблему: зірок шоу-бізнесу, акторів театру й кіно, спортсменів, соціологів, політиків і простих глядачів.

Мета шоу - не розмірковування на загальні теми, це дослідження конкретних історій, часто дуже емоційний і хвилюючих. Справжня буря пристрастей і думок, аргументів і контраргументів.

Ведучі: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: о жизни, Інтер, про життя, Интер, 8 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: