Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Талант-шоу » (Інтер) Майданс. Одеса-Чернігів - 26.03.2011
12:08
(Інтер) Майданс. Одеса-Чернігів - 26.03.2011
Майданс 2011

Дивіться 2 випуск 1 сезону програми "Майданс" на каналі "Інтер" за 26 березня 2011.

Одеса-Чернігів

У другому випуску танцювального проекту "Майданс" змагалися Одеса та Чернігів. Одесу представляв хореограф Дмитро Дікусар, а танцювальну постановку для Чернігова готував Тарас Чернієнко. Авангардні історії та боротьба протилежностей, кількість проти якості, барабани та пісні поп-короля... Шоу було дійсно грандіозним!

Майданс. Перший сезон - це абсолютно унікальний проект, мета якого - об'єднати талановиту українську націю. І, можливо, вперше це об'єднання відбудеться завдяки прекрасному мистецтву танцю.

У шоу «Майdанс» візьмуть участь 12 команд з 12 найбільших міст України. Під чуйним керівництвом восьми хореографів Олени Шоптенко, Дмитра Дікусара, Сергія Костецького, Олександра Лещенка, Сергія Гуменюка, Аліси Зайцевої, Сергія Тимченка, Дениса Стульнікова, Олександра Евмешкіна, Дениса Міргоязова, Євгенія Кулаковського і Тараса Чернієнко учасники проекту будуть готувати незабутні, часом, непередбачувані і завжди оригінальні танцювальні постановки, які будуть транслюватися в прямому ефірі з головної площі країни - Майдану Незалежності в Києві.

За жеребкуванням 12 міст були розбиті на шість пар. Щосуботи свої грандіозні танцювальні номери будуть представляти два міста. І тільки шість із них вийдуть до півфіналу. У фіналі ж залишаться три титани. І саме ці три міста будуть змагатися між собою за звання танцювальної столиці України!

Телеканал: Інтер.

Виробництво: Prime Production.

Категорія: Талант-шоу | | Теги: 1 сезон, Інтер, Майданс, Интер, 26 марта, майданс 2011 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: