Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 55 (31.10.2013)
16:45
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 55 (31.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 55 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 31 жовтня 2013 року.

З милим рай і в… трейлері. Дмитро займається не бізнесом і не спортом. Він працює у цирку на воді, виступаючи зі зміями. Колишня дівчина пішла через те, що не витримала життя у трейлері та палкий норов парубка Зараз Дмитро шукає дівчину, яка б змогла розділити його любов до спартанських умов та змій.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: Анфиса Чехова, Давай одружимось, 31 октября, давай поженимся, Сезон 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: