Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 54 (30.10.2013)
16:44
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 54 (30.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 54 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 30 жовтня 2013 року.

Шукаю тигрицю, кошенят не пропонувати. Максиму 28 років. Якось він не одружився тому, що вчасно зрозумів, що дівчина була "не його партією". За своїми ж словами, герой програми хоче бачити поруч з собою "дівчинку-тигрицю, котра вдома буде кішкою, а за межами квартири – цариці звірів".

Чи знайде Максим таку омріяну економну королеву?

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: Анфиса Чехова, Давай одружимось, 30 октября, давай поженимся, Сезон 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: