Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 53 (29.10.2013)
16:44
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 53 (29.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 53 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 29 жовтня 2013 року.

Хочу чоловіка-українця! Проживши два не дуже щасливих роки у шлюбі з іноземцем, Надя повернулась до рідного Харкова з глибоким переконанням у тому, що краще українських чоловіків нема.

Дівчина хоче мати надійне, але цілком не грубе чоловіче плече, до якого можна було б пригорнутись і ні про що не думати. На "Давай одружимось" у Наді є всі шанси знайти саме такого супутника!

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: Анфиса Чехова, Давай одружимось, 29 октября, давай поженимся, Сезон 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: