Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 52 (25.10.2013)
12:54
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 52 (25.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 52 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 25 жовтня 2013 року.

Скандальна слава заважає будувати нові стосунки. Обранець Вікторії був ладен схилити небо до її ніг, але вимагав, щоб вона покинула сцену. Та дівчина не схотіла бути прикрасою у будинку мільйонера і розірвала стосунки. Вікторія - колишня учасницю гурту "Пающие трусы". Завершивши співочу кар'єру у дівочій групі, вона вирішила налагодити особисте життя, але скандальна слава групи заважає Вікторії будувати нові стосунки. Її сприймають як легковажну красуню, а дівчина мріє зустріти простого чоловіка, нехай без великих статків, але який би покохав її усією душею.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: давай поженимся, Анфиса Чехова, Сезон 5, Давай одружимось, 25 октября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: