Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 50 (23.10.2013)
12:54
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 50 (23.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 50 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 23 жовтня 2013 року.

Друга молодість. У свою дружину Олександр закохався з першого погляду, коли та була вже заміжня. Проте наполегливі залицяння дали результат. За рік жінка опинилася в обіймах Олександра і душа в душу прожила з ним 45 років, до поки смертельна хвороба не розлучила щасливе подружжя. Більше 40 років Олександр працював тренером. Навчав дітей фігурному катанню. Він і зараз підтримує себе у формі. А вечорами пише книги та ходить до театру. У мріях Олександра зустріти споріднену душу, добру та розумну жінку, якій би він довірив своє серце.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: давай поженимся, Анфиса Чехова, Сезон 5, 23 октября, Давай одружимось | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: