Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 48 (18.10.2013)
15:52
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 48 (18.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 48 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 18 жовтня 2013 року.

Поезія кохання або проза життя. Аби освідчитися коханій, Юрій вирушив до неї у далеку Карелію. Проте, коли щасливі молодята повернулися в Одесу, ідилію зруйнували родичі обраниці. Юрій - письменник. Складений ним туристичний гід по Південній Пальмірі вельми відомий серед туристів. Наразі ж чоловік працює над філософським романом, а у вільний час відвідує театри та виставки. Юрій вважає, що кохана, перш за все, має бути другом. Йому подобаються аристократичні дівчата з довгими тонкими пальцями рук. Також важливо, щоб в обраниці була жіночна фігура та яскраві очі, подивившись у які можна втратити голову від кохання.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: 18 октября, Сезон 5, давай поженимся, выпуск 47, Давай одружимось, Анфиса Чехова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: