Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 46 (16.10.2013)
15:51
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 46 (16.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 46 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 16 жовтня 2013 року.

Московський бізнесмен шукає прекрасну україночку. Постійна відсутність Сергія через спортивну кар'єру змусила обраницю вдатися до радикальних дій. Одного разу повернувшись зі зборів, чоловік дізнався, що вони вже місяць як розлучені. У минулому Сергій - професійний гандболіст, сьогодні - успішний бізнесмен, власник будівельного бізнесу у Москві. Любить подорожувати, а у вільний час покурити кальян у приємній компанії друзів. Для повного щастя чоловікові бракує лише коханої поруч. У майбутніх стосунках він готовий віддавати усе і нічого не просити взамін.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: Сезон 5, давай поженимся, выпуск 46, 16 октября, Давай одружимось, Анфиса Чехова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: