Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Кохання » [Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 45 (15.10.2013)
15:34
[Інтер] Давай одружимося-5. Випуск 45 (15.10.2013)
Давай одружимося інтер

Додано 45 випуск 5 сезону програми "Давай одружимось" з Анфісою Чеховою за 15 жовтня 2013 року.

Мрію про жінку з ідеальним характером. Шлюб Сергія затріщав по швах, коли його кохана подружилася з жінкою, яка в усьому контролювала свого обранця. Нова приятелька радила дружині Сергія теж тримати благовірного на короткому повідку. Зрозуміло, що чоловікові ця ідея не припала до душі. Вже шість років Сергій успішно веде приватний бізнес, а у вільний час любить рибалити та полювати на качок. Сергію не подобаються руді дівчата. Він хоче зустріти цікаву жінку, яка не лише розділить з ним будні, а й буде готова до авантюрних і несподіваних подорожей на уік-енди.

"Давай одружимося" - проект для людей, які шукають свою другу половинку. Це - не гра, а ухвалення найвідповідальнішого у житті рішення. У кожному випуску програми одному нареченому чи нареченій пропонується зробити вибір руки і серця із трьох претендентів, які бачили фото учасника, вибрали його серед інших і готові боротися за нього, демонструючи свої таланти. Герої реаліті-шоу по черзі ходять на побачення, а в кінці програми роблять свій вибір.

Ведуча: Анфіса Чехова.

Анфісі Чеховій допомагає професійний астролог Олена Молдованова і досвідчена сваха Ольга Радчук. Завдання цієї команди - поставити героям правильні питання і зрозуміти, що вони дійсно шукають в любові, якому партнеру віддають перевагу. Вони дають молодим людям поради та допомагають знайти спільну мову.

Виробництво: Film.ua

Категорія: Кохання | | Теги: Сезон 5, давай поженимся, выпуск 45, 15 октября, Давай одружимось, Анфиса Чехова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: