Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Розваги » [Інтер] Червоне або чорне. Випуск 1
11:36
[Інтер] Червоне або чорне. Випуск 1
Червоне або чорне

Додано 1 випуск програми "Червоне або чорне" за 10 листопада 2012.

Ще на самому початку шоу Світлана Сокирко говорила "От виграю мільйон, і заберу сина до себе". Виграє той, хто впевнений, що виграє - можливо, саме в цьому секрет її перемоги. Чи в тому, що Світлана дуже дуже дуже хотіла виграти! Виїхати з "однушки", яку знімає, і в якій живе з донькою та ледве зводячи кінці з кінцями, купити квартиру, забрати з Маріуполя синочка, за яким неймовірно скучає. Ми від усієї душі бажаємо Світлані, щоб у неї в житті все вийшло. Як вийшло у нас в шоу!

"Червоне або чорне" - це не талант-шоу, це масштабна лотерея, де кожен може виграти один мільйон гривень. Яскраве, барвисте, непередбачуване і навіть небезпечне - шоу "Червоне або Чорне" - вийде в ефір вже цієї осені.

У кожній програмі задіяні 1000 людей, але тільки в одного з тисячі буде можливість випробувати долю й спробувати виграти один мільйон гривень. Один учасник, один шанс, одна рулетка, одна кулька, одна ставка, але два кольори - червоний і чорний. Який колір випаде? Цього не знає ніхто. Але якщо переможець гри вгадає, він стане мільйонером.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Розваги | | Теги: Інтер, выпуск 1, красное или черное, Интер, 10 ноября, Червоне або чорне | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: