Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Бізнес і політика » [ICTV] Свобода слова - 14.11.2016
23:10
[ICTV] Свобода слова - 14.11.2016

Свобода слова

Додано випуск програми "Свобода слова" за 14 листопада 2016 року.

Хто дестабілізує Україну? У столиці проходять масові протести, а СБУ оголосила про можливу дестабілізацію країни, яку готує Росія зі спеціального плану. Представники служби заявили, що таким чином РФ намагається перешкодити введенню безвізового режиму і викликати дострокові президентські вибори. Чи можна в Україні зараз критикувати владу, не отримавши прізвисько «агента Кремля».

"Свобода слова" - концептуально нове для українського телебачення інтерактивне ток-шоу. У "Свободі слова" обговорюється найбільш актуальна, гаряча тема тижня, подія, котра виноситься у заголовки новин та газет.

Учасниками програми стають безпосередньо задіяні у події тижня: відомі політики, чиновники, відповідальні за прийняття найважливіших рішень у житті країни, діячі культури та звичайні громадяни біля "відкритого мікрофона". Головні герої "Свободи слова" - це завжди яскраві особистості, неординарні думки, жорстка позиція та вміння відстоювати її в суперечці.

Ведуч.: Андрій Куликов.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: Листопад, 2016, свобода слова, токшоу, ICTV, політика, 14 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: