Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Бізнес і політика » [ICTV] Свобода слова - 10.06.2014
10:01
[ICTV] Свобода слова - 10.06.2014

Свобода слова

Додано випуск програми "Свобода слова" за 10 червня 2013 року.

Петро Порошенко починає роботу на посту Президента

Петро Порошенко починає роботу на посту Президента України під потужним зовнішнім і внутрішнім тиском. З новою інтенсивністю розгортаються бойові дії на Сході країни. Хоча за заявою міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова Росія готова сприяти внутрішньоукраїнському діалогу і сподівається, що Петро Порошенко його організовує, в цей самий час радник президента Росії Сергій Глазьєв закликає завдати удару по українській армії.

"Свобода слова" - концептуально нове для українського телебачення інтерактивне ток-шоу. У "Свободі слова" обговорюється найбільш актуальна, гаряча тема тижня, подія, котра виноситься у заголовки новин та газет.

Учасниками програми стають безпосередньо задіяні у події тижня: відомі політики, чиновники, відповідальні за прийняття найважливіших рішень у житті країни, діячі культури та звичайні громадяни біля "відкритого мікрофона". Головні герої "Свободи слова" - це завжди яскраві особистості, неординарні думки, жорстка позиція та вміння відстоювати її в суперечці.

Ведуч.: Андрій Куликов.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: Інтер, шустер лайв, Интер, 10 июня, Савик Шустер, Шустер LIVE, шустер лив, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: