Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Бізнес і політика » [ICTV] Свобода слова - 04.09.2017
23:58
[ICTV] Свобода слова - 04.09.2017

Свобода слова

Додано випуск програми "Свобода слова" за 4 вересня 2017 року.

Політична осінь. Версія Кабміна. Гостем першого випуску «Свободи слова» у новому телесезоні стане Володимир Гройсман. Про новини політичного сезону розкажуть у прямому ефірі перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, а також керівники топових українських видань. На які реформи українцям слід чекати цієї осень?

"Свобода слова" - концептуально нове для українського телебачення інтерактивне ток-шоу. У "Свободі слова" обговорюється найбільш актуальна, гаряча тема тижня, подія, котра виноситься у заголовки новин та газет.

Учасниками програми стають безпосередньо задіяні у події тижня: відомі політики, чиновники, відповідальні за прийняття найважливіших рішень у житті країни, діячі культури та звичайні громадяни біля "відкритого мікрофона". Головні герої "Свободи слова" - це завжди яскраві особистості, неординарні думки, жорстка позиція та вміння відстоювати її в суперечці.

Ведуч.: Андрій Куликов.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: Вересень, політика, ICTV, 2017, токшоу, 4 вересня, свобода слова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: