Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Новини » [ICTV] Надзвичайні новини - 30.01.2016
21:28
[ICTV] Надзвичайні новини - 30.01.2016

Надзвичайні новини

Додано випуск програми Надзвичайні новини за 30 січня 2016 року.

Вірус Зіка - нова страшилка для тих, хто ретельно дбає про здоров'я. А в Україні епідемія грипу. Моторошна детективна історія на Київщині - жінка замовила вбивство чоловіка. У Дніпропетровьску розбиралися з пам'ятником Петровському, поліція бездіяла. Паркувально-сніжний хаос у Києві. Закон Савченко звільняє з тюрем 50 тисяч в'язнів. Джефрі Пайєт назвав "МінСтеця" "фабрикою тролів". Хроніка АТО, пожеж та ДТП дня. Це та багато іншого дивіться у випуску "Надзвичайних новин" за 30.01.16.

повний випуск:

"Надзвичайні новини" - інформаційно-публіцистичий проект про всі надзвичайні події, які відбуваються в Україні та світі. Під прицілом резонансні злочини, ДТП, катастрофи, теракти. Відмітна риса «Надзвичайних новин» – не просто констатація фактів і перелік подій, а аналіз ситуацій з позиції запобігання таким випадкам, а також поради телеглядачам про те, як не стати жертвою в подібних ситуаціях.

Ведучі: Костянтин Стогній, Олександр Зуб.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Новини | | Теги: 2016, ICTV, січень, новини, 30 січня, Надзвичайні новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 gfhnbpfy1824 • 01:46, 31.01.2016
Вашу програму дивляться десятки мільйонів українців!!! Саме ви показуєте дикі злочини нелюдів, відморозків та покидьків і нечисті, яка останнім часом розмножується як таргани. Як правило, це рецидивісти, які відсиділи по кілька термінів ув"язнення, проте так і не виправились...Користуючись своїм впливом, допоможіть народу внести в законодавство України смертну кару за злочини скоювані
цим генетичним сміттям. Хоча б в одній області і на цей важкий для країни і населення період..І в цій області судити всю злочинну нечисть. Адже в Америці таке законодавство діє і досить ефективно.!!!  Якщо можна, винесіть на всенародне обговорення введення смертної кари вищевказаній категорії злочинців.
avatar

Також дивляться: