Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 05.01.2018


Головна » Новини » (ICTV) Надзвичайні новини - 16.08.2012
15:54
(ICTV) Надзвичайні новини - 16.08.2012
Надзвичайні новини

Додано випуск програми Надзвичайні новини за 16 серпня 2012.

На Полтавщині ВІЛ-інфікована жінка вимагає покарання медиків за розголошення ними лікарської таємниці. Центральний суд Миколаєва сьогодні завершив вивчення останнього тому справи Оксани Макар. Різали та палили дівчину і на Полтавщині - там судили двох подруг, які вибивали зі своєї сусдіки зізнання у крадіжці, з рештою дівчину абсолютно голою закрили на балконі, коли на дворі лютували морози. На Запоріжжі обстріляли страусів, а рятувати їх нікому, бо там немає ветеринарів, які б спеціалізувалися на екзотичних тваринах.

"Надзвичайні новини" - інформаційно-публіцистичий проект про всі надзвичайні події, які відбуваються в Україні та світі. Під прицілом резонансні злочини, ДТП, катастрофи, теракти. Відмітна риса «Надзвичайних новин» – не просто констатація фактів і перелік подій, а аналіз ситуацій з позиції запобігання таким випадкам, а також поради телеглядачам про те, як не стати жертвою в подібних ситуаціях.

Ведучий: Костянтин Стогній, Олександр Зуб.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Новини | | Теги: ICTV, чрезвычайные новости, стогний, новости, костянтин стогній, криминал, 16 августа, Надзвичайні новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: