Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Публіцистичні » (ICTV) Максимум в Україні - 26.01.2013
18:32
(ICTV) Максимум в Україні - 26.01.2013
Максимум в Україні

Додано випуск програми "Максимум в Україні" за 26 січня 2013.

Смертельне кохання дівчини із Запоріжжя. Родичі не погоджуються, що Катя застрелила сама себе. Хто знімав для неї дорогу квартиру у Києві - іноземець чи високопосадовець? Переспати з україною. Скандальні нотатки американського секс-туриста. Що йому обіцяють відірвати відомі українки? Дике вбивство, яке шокувало Росію і Україну. московський ресторатор розчленив дружину українку.

«Максимум в Україні» – українська версія популярного скандального російського проекту «Максимум» каналу «НТВ».

Гучні розслідування, смажені факти, сенсаційні подробиці з усіх сфер життя. Все, що приховано за зовнішньою оболонкою подій та речей – від політики до побутових драм, від криміналу до жовтої світської хроніки. Найгучніші та найскандальніші історії з максимумом іронії й жорсткості. Все це – «Максимум в Україні».

Творці програми «Максимум в Україні» не проґавлять жодного гучного скандалу й хитрої інтриги, вони проводять найнебезпечніші розслідування з максимумом наполегливості. Комусь, представлені каналом репортажі, можуть видатися розслідуваннями, а комусь — викриттями. Але це лише нещадно об'єктивний аналіз у журналістській оболонці.

Ведучий ток-шоу Олександр Ільїних.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Публіцистичні | | Теги: программа максимум, 26 января, программа максимум в украине, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: