Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Публіцистичні » (ICTV) Максимум в Україні - 24.11.2012
17:47
(ICTV) Максимум в Україні - 24.11.2012
Максимум в Україні

Додано випуск програми "Максимум в Україні" за 24 листопада 2012.

Із бронзи гетьман, а коштує як золотий. Пам'ятник Пилипу Орлику у Києві майже за 2 млн доларів. Прокуратура відреагувала на розлідування програми "Максимум". мурка для українських суддів від опозиційних депутатів. Як учні середньої школи готуються до конкурсу шансону? Пляшкою по голові їнспектор. Неймовірні трюки і розваги гаїшників. чим вони закінчуються? Церква на Тернопільщині, де щомісяця виганяють диявола. Видужання, одержимої духами. Унікальні кадри і звуки від яких здригаються стіни. "Бригаді" 10 років. Як знімався культовий серіал?

«Максимум в Україні» – українська версія популярного скандального російського проекту «Максимум» каналу «НТВ».

Гучні розслідування, смажені факти, сенсаційні подробиці з усіх сфер життя. Все, що приховано за зовнішньою оболонкою подій та речей – від політики до побутових драм, від криміналу до жовтої світської хроніки. Найгучніші та найскандальніші історії з максимумом іронії й жорсткості. Все це – «Максимум в Україні».

Творці програми «Максимум в Україні» не проґавлять жодного гучного скандалу й хитрої інтриги, вони проводять найнебезпечніші розслідування з максимумом наполегливості. Комусь, представлені каналом репортажі, можуть видатися розслідуваннями, а комусь — викриттями. Але це лише нещадно об'єктивний аналіз у журналістській оболонці.

Ведучий ток-шоу Олександр Ільїних.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Публіцистичні | | Теги: 24 ноября, программа максимум в украине, программа максимум, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: