Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Публіцистичні » (ICTV) Максимум в Україні - 17.11.2012
17:47
(ICTV) Максимум в Україні - 17.11.2012
Максимум в Україні

Додано випуск програми "Максимум в Україні" за 17 листопада 2012.

Москвича, який розстріляв сімох людей, назвали бревіком навіть у Норвегії. Де він вчився стріляти в голову? Як купував зброю? Психіатр, який лікував Виноградова за місяць до бойні. Загадкова смерть молодого стиліста у Києві шокувала зірок, з якими він працював. Азбука моргу. Жахливіша за фільм жахів. Незаконне видалення органів. Знущання над мерцями і спотворення трупів. Ексклюзивне відео працівника Севастопольского моргу. Дженіфер Лопес в Україні.

«Максимум в Україні» – українська версія популярного скандального російського проекту «Максимум» каналу «НТВ».

Гучні розслідування, смажені факти, сенсаційні подробиці з усіх сфер життя. Все, що приховано за зовнішньою оболонкою подій та речей – від політики до побутових драм, від криміналу до жовтої світської хроніки. Найгучніші та найскандальніші історії з максимумом іронії й жорсткості. Все це – «Максимум в Україні».

Творці програми «Максимум в Україні» не проґавлять жодного гучного скандалу й хитрої інтриги, вони проводять найнебезпечніші розслідування з максимумом наполегливості. Комусь, представлені каналом репортажі, можуть видатися розслідуваннями, а комусь — викриттями. Але це лише нещадно об'єктивний аналіз у журналістській оболонці.

Ведучий ток-шоу Олександр Ільїних.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Публіцистичні | | Теги: 17 ноября, программа максимум в украине, программа максимум, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: