Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Публіцистичні » (ICTV) Максимум в Україні - 10.11.2012
17:47
(ICTV) Максимум в Україні - 10.11.2012
Максимум в Україні

Додано випуск програми "Максимум в Україні" за 10 листопада 2012.

Загадкова смерть Ярослава Мазурка. Самогубство чи вбивство? Наша відповідь Тунгуському метеориту. Зоряні війни на Закарпатті. Які віруси та хвороби приносять небесні тіла? Секс, наркотики, відеокліпи. Заборонене відео українських зірок. "Поющие трусы" без білизни.

«Максимум в Україні» – українська версія популярного скандального російського проекту «Максимум» каналу «НТВ».

Гучні розслідування, смажені факти, сенсаційні подробиці з усіх сфер життя. Все, що приховано за зовнішньою оболонкою подій та речей – від політики до побутових драм, від криміналу до жовтої світської хроніки. Найгучніші та найскандальніші історії з максимумом іронії й жорсткості. Все це – «Максимум в Україні».

Творці програми «Максимум в Україні» не проґавлять жодного гучного скандалу й хитрої інтриги, вони проводять найнебезпечніші розслідування з максимумом наполегливості. Комусь, представлені каналом репортажі, можуть видатися розслідуваннями, а комусь — викриттями. Але це лише нещадно об'єктивний аналіз у журналістській оболонці.

Ведучий ток-шоу Олександр Ільїних.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Публіцистичні | | Теги: программа максимум, программа максимум в украине, 10 ноября, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: