Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Світське життя » [ICTV] Козирне життя - 27.10.2013
22:14
[ICTV] Козирне життя - 27.10.2013
Козирне життя

Додано випуск програми "Козирне життя" за 27 жовтня 2013.

Які зізнанняч зробив Володимир Пресняков у день свого 45-річчя? Чи залишилися серед зірок ті, яких не торкався пластичний хірург? Судові розбірки зірок. Чому Ірина Рахманова не поспішає в РАГС?

Усе, що модно, стильно, круто, понтово. Усе, що на піку. Усе, що respect. Життя, яке називають зірковим, козирним, віднині в об‘єктиві ICTV.

Понти, життя відомих і багатих, скандали і трагедії зіркового світу - раніше все це лише частково потрапляло в сюжети «Фактів тижня» та «Максимуму в Україні». Найяскравіші, найсмачніші деталі часто залишалися поза межами формату, а відтак і поза кадром. Тепер усе це — у «Козирному житті». Втім, без характерного для подібних програм гламуру, традиційного світського базікання. 

В «козирних» потайничках лежать інтерв’ю з найяскравішими зірками вітчизняного та пострадянського простору – Михайлом Боярським, Таїсією Повалій, Христиною Орбакайте, Філіпом Кіркоровим, Володимиром Зеленським, Романом Віктюком, Вірою Брежнєвою та багатьма іншими. 

Ведуча: Валерія Черненко.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Світське життя | | Теги: 27 октября, козырная жизнь, козирне життя, козырне життя, все выпуски, ICTV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: