Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Світське життя » (ICTV) Козирне життя - 25.11.2012
15:33
(ICTV) Козирне життя - 25.11.2012
Козирне життя

Додано випуск програми "Козирне життя" за 25 листопада 2012.

Як Микола Басков приміряв крильця Купідона? Чому Ален Делон зачастив на Україну? Уся правда про дружбу між Філіпом Кіркоровим та співачкою Жасмін.

Усе, що модно, стильно, круто, понтово. Усе, що на піку. Усе, що respect. Життя, яке називають зірковим, козирним, віднині в об‘єктиві ICTV.

Понти, життя відомих і багатих, скандали і трагедії зіркового світу - раніше все це лише частково потрапляло в сюжети «Фактів тижня» та «Максимуму в Україні». Найяскравіші, найсмачніші деталі часто залишалися поза межами формату, а відтак і поза кадром. Тепер усе це — у «Козирному житті». Втім, без характерного для подібних програм гламуру, традиційного світського базікання. 

В «козирних» потайничках лежать інтерв’ю з найяскравішими зірками вітчизняного та пострадянського простору – Михайлом Боярським, Таїсією Повалій, Христиною Орбакайте, Філіпом Кіркоровим, Володимиром Зеленським, Романом Віктюком, Вірою Брежнєвою та багатьма іншими. 

Ведуча: Валерія Черненко.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Світське життя | | Теги: козырная жизнь, козирне життя, козырне життя, ICTV, 25 ноября, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: