Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Світське життя » (ICTV) Козирне життя - 13.01.2013
14:58
(ICTV) Козирне життя - 13.01.2013
Козирне життя

Додано випуск програми "Козирне життя" за 13 січня 2013.

Чим актриса Ольга Дроздова вже понад 15 років тримає свого чоловіка Дмитра Пєвцова? Як заманити під вінець Стаса п'єху? Та серет блискучої усмішки Ігоря Верника.


Усе, що модно, стильно, круто, понтово. Усе, що на піку. Усе, що respect. Життя, яке називають зірковим, козирним, віднині в об‘єктиві ICTV.

Понти, життя відомих і багатих, скандали і трагедії зіркового світу - раніше все це лише частково потрапляло в сюжети «Фактів тижня» та «Максимуму в Україні». Найяскравіші, найсмачніші деталі часто залишалися поза межами формату, а відтак і поза кадром. Тепер усе це — у «Козирному житті». Втім, без характерного для подібних програм гламуру, традиційного світського базікання. 

В «козирних» потайничках лежать інтерв’ю з найяскравішими зірками вітчизняного та пострадянського простору – Михайлом Боярським, Таїсією Повалій, Христиною Орбакайте, Філіпом Кіркоровим, Володимиром Зеленським, Романом Віктюком, Вірою Брежнєвою та багатьма іншими. 

Ведуча: Валерія Черненко.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Світське життя | | Теги: 13 января, все выпуски, ICTV, козырне життя, козырная жизнь, козирне життя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: