Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Світське життя » (ICTV) Козирне життя - 11.11.2012
15:32
(ICTV) Козирне життя - 11.11.2012
Козирне життя

Додано випуск програми "Козирне життя" за 11 листопада 2012.

Як Надія Бабкіна примудрилася схуднути за місяць на 10 кілограм? З ким гуляли у Києві любителі "Чайф вдвоем"? Та заради кого актор Борис Смолкін розпрпощався з 17-ти річним холостяцьким життям?

Усе, що модно, стильно, круто, понтово. Усе, що на піку. Усе, що respect. Життя, яке називають зірковим, козирним, віднині в об‘єктиві ICTV.

Понти, життя відомих і багатих, скандали і трагедії зіркового світу - раніше все це лише частково потрапляло в сюжети «Фактів тижня» та «Максимуму в Україні». Найяскравіші, найсмачніші деталі часто залишалися поза межами формату, а відтак і поза кадром. Тепер усе це — у «Козирному житті». Втім, без характерного для подібних програм гламуру, традиційного світського базікання. 

В «козирних» потайничках лежать інтерв’ю з найяскравішими зірками вітчизняного та пострадянського простору – Михайлом Боярським, Таїсією Повалій, Христиною Орбакайте, Філіпом Кіркоровим, Володимиром Зеленським, Романом Віктюком, Вірою Брежнєвою та багатьма іншими. 

Ведуча: Валерія Черненко.

Виробництво: ICTV.

Категорія: Світське життя | | Теги: козырная жизнь, козирне життя, козырне життя, ICTV, 11 ноября, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: