Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Новини » [ICTV] Факти тижня - 06.12.2015
20:10
[ICTV] Факти тижня - 06.12.2015

Факти тижня

Додано випуск програми Факти тижня на ICTV за 6 грудня 2015 року.

Росія проти Туреччини - нова гаряча зона - репортаж з Босфору, Путін у Криму та прощання з Рязановим. Про все це та багато іншого дивіться у випуску "Фактів тижня" за 06.12.15

Мегаватний Путін: як ВВП намагався увімкнути Крим? - візит після якого мало що змінилося. Без російського газу і вугілля: чи може Україна повністю відмовитися від російського палива і як перезимує? Та торговельні війни Москви проти Києва. Операція "Босфор": перекрити кораблям Росії вихід із Чорного моря - наскількми це можливо? Година без України: чому Путін не згадав про нас у своєму посланні? І "помідарами не відбудетесь" - погрози Кремля на адресу Анкари. Замість суддівської мантії - військова форма, замість університетської кафедри - бліндаж, неймовірні історії з фронту про тих, хто працює, щоб захищати Україну. В небеса обитованні: прощання з Ельдаром Рязановим - пам'яті великого режисера.

«Факти тижня з Оксаною Соколовою» - завжди свіжий і гострий погляд на життя в країні та у світі. Підсумковий інформаційний проект покликаний зробити інформаційне і публіцистичне мовлення каналу логічно завершеним.

Ця підсумкова програма дає можливість подивитися на світ у всій його різноманітності.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Новини | | Теги: факты тижня, ICTV, факти, новини, грудень, 2015, 6 грудня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: